Xiaomi Redmi Note 7 Teknik Servis Adana 0 322 422 56 76

Xiaomi Redmi Note 7 Orjinal Ekran Değişimi Ve Ücreti 500 tl

Xiaomi Redmi Note 7 Orjinal Ekran Değişimi Ve Ücreti 500 tl

Son zamanlarda Dünya’da gözle görülür bir büyüme oranına sahip olan Xiaomi marka telefonlar ülkemizde de rağbet görmeye başladı. Uygun fiyat ve kaliteli üretim sayesinde tercih edilen markalardan biri haline geldi. Ülkemizde yeni yeni Xiaomi mağazaları açıldı ve açılmaya devam ediyor. Bu mağazalar telefonlarınız arıza yaptığı zaman cihazınız garanti kapsamındaysa garantiden, değil ise belirli bir ücret karşılığı sizlere teknik destek hizmetinde bulunuyorlar. Oldukça yüksek olan bu fiyatlar kullanıcıların canını bir hayli sıkmaktadır. Bu nedenle  için servis olarak her türlü markanın ürünlerinde kolaylıkla uygun bütçeli çözümler üretmekteyiz. İstediğiniz uygun fiyatlı ekran şeklinde değişimleri gerçekleştirmekteyiz. Eğer ekran değişimi Xiaomi Redmi Note 7 cihazınız için gerekli ise sadece ekran değişimi yapmaktayız. Ama cihazınız için dokunmatik, kasa, batarya değişimi daha gerekli olacak ise bunun bilgilendirmesi yapıldıktan ve onay alındıktan itibaren değişimleri gerçekleştirmekteyiz.

Xiaomi Redmi Note 7 Bozuk Ekran Nasıl Anlaşılır?

Telefonun ekranının belirli bölgelerinde oluşan kırıkların parçalarından kaynaklı, temassızlık olması durumunda telefonun kullanımını aksatacağını bilmelisiniz. Ayrıca ekranda kırık oluşmadan da telefonun belirli yükseklikten düşmesi sonucu temassızlık yaşanması, ekranda boydan boya ya da soldan sağa renk kaymaları yaşanması ekran değişimi için belirli sorunlardır. Ekranda, hayalet ekran denilen ekran değişimleri esnasında bir önceki ekranın hayalet görüntüsünün de kalması durumları yaşanması bizlere ekranda yine sorun olduğunu gösterir. Görüntünün gelip gittiğiyle de karşılaşıyorsanız bu da ekranın acilen değiştirilmesi yönünde bir uyarıdır.

Ekran arızası olan cihazlarda müşterilerimizden aldığımız geri bildirimler şu şekilde;

  1. Telefonumun ekranına görüntü gelmiyor.
  2. Ekranımda yatay ve dikey çizgiler çıkıyor.
  3. Ekranın herhangi bir bölgesine bastığımda görüntü gidip geliyor.
  4. Dokunmatik basmıyor ya da çalışmıyor.
  5. Telefonum siyah ekranda kalıyor.

Xiaomi Redmi Note 7 İçin Nasıl Ekranlar Kullanılır?

Müşterilerin isteğine bağlı olarak temin etmiş olduğumuz orijinal ekran olarak değişimleri yapmaktayız. Kullanıcıların isteğine bağlı olarak istenilen tutarda elimizde bulunan en uygun standartlarda Xiaomi Redmi Note 7  ekran değişimi yapmaktayız.

Xiaomi Redmi Note 7 Ekranların Garantisi Var Mı?

Ekran değişimi yapılmasından itibaren 1 aylık bir süre boyunca markamız garantisi altında olan değişimi yapılmış ekranlarınızın, herhangi bir problem olması durumunda ücretsiz olarak tekrar değişim yapmaktayız. Fakat kullanıcının yapmış olduğu hataları, kırılmaları, çatlamaları, sıvı ile oluşan temaslar dışındaki tüm hatalarda tekrar değişim imkânı sağlamaktayız.

Xiaomi Redmi Note 7  Ekran Değişimi Ne Kadar Sürmektedir?

Servisimize ulaştırılan ekran değişimi adına olan teknik servis işlemlerinde öncelikle hatanın kullanımı etkileyip- etkilemediği konusunda yapılacak testler sonucunda ( ki bu testlerimiz 1 saat sürmektedir, fakat yoğunluk sonucunda bu test durumunda ki süre değişmektedir) yapılması gereken değişimden sonra size en kısa süre de teslim edilebilmektedir. Ayrıca bizlere kargo ile gönderilmiş olan ekran değişim taleplerinde, bize ulaştıktan 3 iş günü içerisinde hem testlerin yapılması hem de değişimin tamamlanması ile tekrar ücretsiz olarak kargo ile gönderimi yapmaktayız

Ücret aşamasına gelindiğinde ise müşteri ile banka bilgileri paylaşılır. Teknik servise gelerek elden nakit ya da banka üzerinden Havale / EFT ödeme kanalları aracılığı ile teknik servis ücreti alınır. Ödemesi alınan cihaz kargoya verilir ve müşteriye teslim edilir.

Xiaomi Redmi Note 7 orjinal ekran değişim fiyatı 500 tl (nakit)

0 322 422 56 76 telefondan yada menü de bulunan iletişim butonuna tıklayarak bize ulaşabilirisiniz.

ÜRÜNLERİMİZ KESİNLİKLE ORJİNALDIR YAN SANAYİ TAKMIYORUZ.

SİZLERE DAHA İYİ HİZMET EDEBİLMEK İÇİN 7/24 ÇALIŞMAKTAYIZ ...

Öncelikle projelerinizin değerlendirilmesi ve detaylı bilgi almak için bizlere ulaşın.