Huawei Board Software Nedir ? | Adana Huawei Teknik Servis 0 322 422 56 76

Huawei Board Software Nedir ? | Adana Huawei Teknik Servis 0 322 422 56 76

Huawei Board Software Nedir ? | Adana Huawei Teknik Servis 0 322 422 56 76

Huawei Board Software Nedir ? | Adana Huawei Teknik Servis 0 322 422 56 76

Huawei Board Softare;
Samsung cep telefonlarının Combination yazılım dosyalarına benzeyen huawei yazılım dosyalarıdır.
Bu dosyalar yardımıyla çöken soft birick olan huawei cep telefonlarının düzeltilmeye çalışılır.

Yükleme işlemleri modeline göre değişiklik gösteriyor. Bir çok eski 2018 model ve öncesi cep telefonlarına ücretsiz bir program olan Flashing Huawei Board Software tool programı ile yüklenebilmekte.


Fakat yeni nesil cihazlarda yükleme işlemi profesyonel boxların (Eft pro , umt gibi) yardımı ile yüklenmekte.
Bu yazılımlar telefona ,bilgisayara EdL mod yada Usb 1.0 dediğimiz bağlantı yöntemi ile bağlandığında yüklenebilir. Huawei cep telefonlar bahsettiğimiz bu moda telefonların içi açılarak ana kart üzerinde buluna Test Point noktalarının yardımıyla girmekte.

Bundan dolayı işlemleri yapmak için el becerinizin ve de bilginizin olması gerekmektedir . Yanlış bir işlem sonucunda cep telefonumuz tamamen çöp olma ihtimali yüksektir. Bu yazılımları yüklemeden önce iki defa düşünmenizi tavsiye ederim.
Bu yazılımları yüklendikten sonra telefonumuzun derleme numarası, imei bilgisi dediğimiz yazılımsal bilgileri silinir. Derleme numarası silinen bir telefonun tekrardan orijinal yazılım yüklense dahi silinen bilgiler düzelmez ve cep telefonumuza yeniden orijinal imei numarasını yazıp yükleyeceğimiz yazılımın bölge koduna göre derleme kaydı yapılması gerekmekte. Tekrardan söylemem gerekirse yapılması gereken bu işlemler için Profesyonel programlara ihtiyaç duyulur.

Not : Çok mecbur kalmadıkça Board Software yazılım yüklemenizi tavsiye etmiyorum.

Huawei Teknik Servis

Adana Huawei Teknik Servis 0 322 422 56 76

SIK KARŞILAŞILAN ARIZALAR; 

Huawei P Smart 2019 Dokunmatik (Lens – Ön Cam) Değişimi Fiyatı! Huawei Servis Adana 

Huawei P Smart 2019 LCD – Led Ekran Değişimi, Tamiri ve Onarımı Fiyat! Huawei Servis Adana 

Huawei P Smart 2019 Arka Kapak Değişimi! Huawei Servis Adana 

Huawei P Smart 2019 Home Tuşu – Home Button Değişimi! Huawei Servis Adana 

Huawei P Smart 2019 Pil – Batarya Değişimi! Huawei Servis Adana 

Huawei P Smart 2019 Kasa Değişimi! Huawei Servis Adana 

Huawei P Smart 2019 Mikrofon Değişimi! Huawei Servis Adana 

Huawei P Smart 2019 Kulaklık Değişimi! Huawei Servis Adana 

Huawei P Smart 2019 Şarj Soketi – Entegresi Değişimi Tamiri ve Onarımı! Huawei Servis Adana 

Huawei P Smart 2019 Kamera Değişimi Tamiri ve Onarımı! Huawei Servis Adana 

Huawei P Smart 2019 Yazılım Yükseltme Android Lollipop – Kitkat –Orea -- Marshmallow! Huawei Servis Adana 

Huawei P Smart 2019 Sürüm Düşürme – Downgrade! Huawei Servis Adana 

Huawei P Smart 2019 Kendiliğinden Açılıp Kapanıyor! Huawei Servis Adana 

Huawei P Smart 2019 Açma – Kapama Tuşu Çalışmıyor! Huawei Servis Adana

Huawei P Smart 2019 imei Repair ! Huawei Servis Adana

 

 

Huawei çok fazla tercih edilen ve her yaş grubundan kullanıcıya hitap eden markalardan biridir. Marka kalitesinin yüksek olması ve uzun yıllar sorunsuz çalışması bu cihazları popüler hale getirmiştir. Ancak kullanıcı hatasından kaynaklı olarak ya da çalışma ömrünü tamamlaya yaklaştığında cihazlarda çeşitli sorunlar görülebiliyor. Böyle durumlarda Huawei teknik servis Adana profesyonel hizmetlerinden yararlanmak gerekir.

Arızalanan ya da performansında çeşitli nedenlere bağlı olarak düşmeler meydana gelen Huawei telefonları kısa sürede tamir edilebilir. Bu alanda profesyonel hizmet veren teknik servis personelleri garantili bakım ve onarım hizmetleri sayesinde telefonlarınızı kısa sürede sizlere teslim ediyorlar. Adana Xiaomi firması olarak sizlere bu hizmeti sunuyoruz.

Telefonlarda ortaya çıkan sorunlar farklılık gösterebilir. Her sorunun bir çözümü mutlaka vardır. Bu süreçte öncelikle arızanın nereden kaynaklandığının bulunması gerekiyor. Eğer kısa sürede tamir edilebilecek bir sorun ise cihazı aynı gün teslim alabilirsiniz. Fakat parça değişimi gerekiyorsa orijinal parça için biraz daha uzun beklemeniz gerekebilir. Bu süreçte teknik servis çalışanları sizlere gerekli her türden bilgilendirmeyi yapıyor. Huawei garantili teknik servis Adana şubesi sayesinde cihazları uzun yıllar kullanabilecek şekilde bakım ve onarımını yaptırabilirsiniz.

 

Huawei Teknik Servis Nasıl?

 

Huawei teknik servis hizmetleri belli bir düzen içerisinde verilir. Kullanıcı arızalı telefonunu teknik servise getirdiğinde önce cihaz geçmişi hakkında sorular sorulur. Sonrasında sorunun donanımdan mı, sistemsel mi yoksa kullanıcı hatası mı olduğu tespit edilir. Böyle durumlarda kullanıcılar her bilgiden mutlaka haberdar edilir. Sorunun neden kaynaklandığı ve maliyetinin ne olduğu gibi konularda tüm bilgiler verilir.

Cihazların bakım ve onarımı sonrasında sürpriz ek maliyetler ile karşılaşmazsınız. Profesyonel Huawei Adana teknik servis çalışanları sayesinde cihazlarınızı uzun yıllar daha sorunsuz kullanma imkânı bulabilirsiniz. Her hangi bir sorun ile karşılaşsanız bile anında firmamız Çukurova Bilişim Adana Xiaomi ile irtibata geçerek bilgi ve yardım alabilirsiniz.

 

Teknik servis tarafından sunulan hizmetler sırasında cihazda yer alan verilerde kaybolmalar meydana gelmiyor. Aynı zamanda eskisinden daha yüksek bir performans ile kullanma imkânı sunuluyor. Cihazda bir sorun ortaya çıktığında Adana Huawei teknik servis hizmetlerinden her zaman yararlanabilirsiniz.

 

Huawei Teknik Servis İletişim

 

Huawei telefonlarda karşılaşılabilecek sorunlar için uzman kişilerden destek almak son derece önemlidir. Bu hizmetleri almak için cihazın tamamen bozulmasını beklemenize gerek yok. Dilerseniz Huawei garanti servis sorgulama hizmetinden yararlanabilirsiniz. En ufak bir performans düşüklüğünde bakım mahiyetinde destek de alabilirsiniz. En çok karşılaşılan sorunlar içerisinde ise şunlar sayılabilir:

·         Ekranın tamamen kararması ve görüntü gelmemesi

·         Telefonun kapanması ve açılmaması

·         Power tuşunun bozulması

·         Dokunmatik ekran camının kırılması

·         Hafıza kartından meydana gelen sorunlar

·         Kendiliğinden açılarak kapanması

Bu gibi sorunlarda Huawei teknik servis numarası ile profesyonellere ulaşabilir ve cihazınızın kısa sürede eski performansına kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Cihazda meydana gelebilecek her türlü sorunda sizlere destek veren uzmanlar, parça değişimi konusunda da son derece titiz davranıyor.

Parça değişiminde orijinal yedek parçaların kullanılması telefonların ömrünü uzatan önemli bir hizmettir. Bu süreçte yapılan her işlemden de haberdar ediliyor ve cihazı ne zaman teslim alacağınız konusunda da bilgilendiriliyorsunuz. Bakım ve onarım hizmeti sonrasında cihazlarınız ile ilgili ek masraflar ile karşılaşmıyorsunuz. Huawei teknik servis telefon numarası ile kolayca bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Huawei teknik servis olarak Çukurova Bilişim iletişim için isterseniz telefon numaramız 0 322 422 56 76 ile irtibat kurabilirsiniz. İsterseniz cep telefonundan 0 532 391 19 26 arayabilirsiniz. Mail adresimizle irtibat kurmak için cukurovatoptan@gmail.com adresimize dilediğiniz zaman yazabilirsiniz.

  • Çukurova Bilişim ve İletişim 0 322 422 56 76  | Adana Huawei Teknik Servis 0 322 422 56 76 

SİZLERE DAHA İYİ HİZMET EDEBİLMEK İÇİN 7/24 ÇALIŞMAKTAYIZ ...

Öncelikle projelerinizin değerlendirilmesi ve detaylı bilgi almak için bizlere ulaşın.