ONEPLUS 8T IMEI REPAIR YAPIMI FULL ÇÖZÜLDÜ BEDAVA 0 322 422 56 76 | ADANA ONEPLUS TEKNIK SERVIS 0 322 422 56 76

ONEPLUS 8T IMEI REPAIR YAPIMI FULL ÇÖZÜLDÜ BEDAVA 0 322 422 56 76 | ADANA ONEPLUS TEKNIK SERVIS 0 322 422 56 76

ONEPLUS 8T IMEI REPAIR YAPIMI FULL ÇÖZÜLDÜ BEDAVA 0 322 422 56 76 | ADANA ONEPLUS TEKNIK SERVIS 0 322 422 56 76

OnePlus 8T imei Repair

1-Oem Kilit and Usb Hata Ayıklama Açıyoruz

2-Dosyaları Telefon Hafızana Kopyalıyoruz APK yüklüyoruz 2 adet

3-Sonra Telefon Tuşlarından *#801# Tuslayarak

4-Enginner Mode Toggle OFF Yazan Yere Tıklayın

5-Aygıt Yöneticisinden Driverları Tanıtın MDM ve MSM olarak

6-Miracle Thunder Yükleyin ( Virus Programını Devre Dışı Bırakın )

7-QUALCOMM Seçin

8-Repair Seçin

9-CTRL+SHİFT+M Basarak İmei 1 ve İmei 2 Yeri Gelecek

10-Repair security den Oppo Method(NEW) Seçin

11-İmei 1 Ve İmei 2 Numaraları yazarak Devam Edin

12-Telefonu Yeniden Baslatın

Dosyalar 

APK

Driver

Miracle Thunder Crack

 

ADANA IPHONE SERVISI 0 322 422 56 76 | ADANA SAMSUNG SERVISI 0 322 422 56 76 | ADANA HUAWEI SERVISI | ADANA ASUS SERVISI | ADANA NOKIA SERVISI | ADANA CEP TELEFONU SERVISI | ADANA XIAOMI TEKNIK SERVIS 0 322 422 56 76 | Adana OnePlus Teknik Servis 0 322 422 56 76

Adana Bilgisayar Alım-Satım 0  322 422 56 76

Adana Cep Telefonu Alım-Satım 0 322 422 56 76

Adana Laptop Alım Satım 0 322 422 56 76

 

YENİLİKLER VE İLKLER İLE KARŞINIZDAYIM

İmei Değiştirme İşlemi T.C Kanunları Gereği Yasal Olmayan Bir İşlemdir. Bu Tür İllegal Konularda Tüm Yasal Sorumluluk Kullanıcıya Aittir. Bu İşlemlerden Web Sitemiz ( Supportumuz )Sorumlu DEĞİLDİR. Bu Sitede Sadece İmei Ve SN Bozulmuş Cihazlar İçin ( İmei Ve SN Repair ) Düzeltme Konusunda Bilgiler Ve Dosyalar Verilmektedir.

“5809 sayılı Haberleşme Kanunu” ve “Elektronik Kimlik Bilgisini Haiz Cihazların Kayıt Altına Alınmasına Dair Tebliğ” uyarınca cep telefonlarının imei numaralarının yasal olarak kayıt ettirilmesi gerekmektedir.

Bu işlem sadece brick sonrası oluşabilecek imei numarasının 00**** veya null olarak görünmesi nedeniyle cihazın kendi orjinal imei adresi ile tamir edilmelidir.

0 322 422 56 76

ÇUKUROVA BİLİŞİM & İLETİŞİM

Adresimiz Menu de yer alan iletişim den iritbata yada solda bulunan whatsapp dan irtibata geçebilirisiniz çekinmeden.

Oneplus Teknik Servis

 

Telefon markaları arasında yer alan ve çok geniş bir kullanıcı kitlesi tarafından kullanılan Oneplus telefonları son derece işlevsel cihazlardır. Akıllı cihazlar olması kişi yaşamını kolaylaştırır ve boş vakitlerde sunduğu oyun çeşitleri ile zamanın daha iyi geçirilmesinde yardımcı olur. Oneplus telefonlar da belli bir yıl ömrüne sahip teknolojik cihazlardır. Bu nedenle belli bir kullanım süresinden sonra Oneplus teknik servis Adana profesyonel desteği isteyebiliyor.

Kişiler bu markanın telefonlarında yaşadıkları bir sorun için Oneplus yetkili servis Adana profesyonelliğinde destek alma imkânı bulabilir. Telefonlarda yaşanılan problem ne olursa olsun mutlaka üstün bir hizmet kalitesi ortaya çıkarılmaya çalışılır. Servis personelleri bu telefon markalarında ortaya çıkabilecek tüm arızalar hakkında detaylı bilgiye sahiptir.

Profesyonel bir yaklaşım sergileyerek hem güvenilir hem de kalıcı bir çözüm ile telefonlarda meydana gelen tüm problemleri aynı gün içerisinde çözebilirler. Bu alanda yetkin kişilerden meydana gelen teknik serviste telefonlarınız her zaman güvenli bir ortamdadır. Adana Oneplus teknik servis için Çukurova Bilişim firmamızdan destek ve servis hizmeti alabilirsiniz. Uygun fiyata garantili Oneplus teknik servisi hizmeti veren nadir firmalardan bir tanesiyiz.

 

Oneplus Türkiye Teknik Servis

 

Oneplus telefonlarınızda yaşadığınız yavaşlama, arıza ve açılmama gibi durumlarda Oneplus teknik servis telefon numarası ile yetkililere ulaşabilirsiniz. Başka bir şehirde de olsanız bu numaralarla en kaliteli hizmeti alabilme şansı vardır. Telefonlarınızı teknik servise ulaştırdığınızda son derece kapsamlı bir çalışma yapılıyor. Telefonların önce arızası belirleniyor. Daha sonra da bu arızanın ne şekilde giderilmesi gerektiğine karar veriliyor.

Tamir işlemine başlanmadan önce olası her konuda sizlere gerekli bilgiler veriliyor. Parça değişimi olacak mı, cihaza format atılacak mı, ekran değişecek mi gibi birçok önemli konuda sizlere bilgi paylaşımı yapılıyor. Bu bilgiler ışığında ortaya çıkan maliyetler hakkında da haberdar ediliyorsunuz. Onay verirseniz telefonlarınızın tamir süreci başlıyor.

Eğer Oneplus telefonlarınızda parça değişimi yapılacak ise profesyoneller sizlere birkaç günlük bir süreç sunabiliyor. Bu süreçte yine telefonlarınızın durumu hakkında SMS ya da mail yolu ile bilgilendirme yapılıyor. Çukurova Bilişim olarak siz değerli müşterilerimize değer veriyor, bize verdiğiniz tüm akıllı telefonları hassas ve titizlikle işlemlerimizi yaptığımızı belirtmek isteriz.

 

Oneplus Teknik Servis İletişim

 

Oneplus telefonlarında ortaya çıkabilecek sorunlarınız için garantili hizmet almak son derece önemlidir. Bir arıza giderildikten kısa bir süre sonra aynı yerden sorun ortaya çıkarmaması çok önemlidir. Özellikle Oneplus teknik servis ekran değişimi konusunda kişilerin profesyonel hizmet alması gerekir.

Ekran değişimi sonrasında telefonların eski netlikte ve dokunmatik hassaslıkta kullanım sunması gereklidir. Profesyonel olmayan servisler cihazların tamiri sırasında cihaz içerisinde ki bilgilerin kaybolmasına neden olabilirler. Aynı zamanda ekranı gerektiği gibi monte edemeyebilirler. Bu da telefonda istenilen dokunmatik hassasiyetin ortaya çıkmaması anlamına gelir. Telefonların ilk günkü kadar profesyonel bir kullanıma sahip olabilmesi için mutlaka işinde uzman kişilerden destek almak gerekir.

İletişim numaraları ile bu hizmeti nasıl ve ne şekilde alabileceğinizi sorgulayabilirsiniz. Servis çalışanları sizlere sorunun çözüm süresi hakkında yeterli bilgileri sunarlar. Gün içerisinde genel olarak cihazı teslim alabilirsiniz. Fakat bu süre iş yoğunluğuna göre bir ya da iki gün de sürebilir. Daha fazlası için Çukurova Bilişim ve İletişim ile irtibat kurabilirsiniz. Cep numaramız, telefon numaramız ve mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Telefon numarası: 0 322 422 56 76

Mobil numara:  0 532 391 19 26

E mail adresi: cukurovatoptan@gmail.com

SİZLERE DAHA İYİ HİZMET EDEBİLMEK İÇİN 7/24 ÇALIŞMAKTAYIZ ...

Öncelikle projelerinizin değerlendirilmesi ve detaylı bilgi almak için bizlere ulaşın.