Qualcomm Diagnostic Nasıl Açılır ? | Adana Xiaomi İmei Repair 0 322 422 56 76

Qualcomm Diagnostic Nasıl Açılır ? | Adana Xiaomi İmei Repair 0 322 422 56 76

Qualcomm Diagnostic Nasıl Açılır ? | Adana Xiaomi İmei Repair 0 322 422 56 76

Qualcomm Diagnostic Nasıl Açılır ?

QPST veya diğer araçları kullanarak IMEI'yi değiştirmek veya ana bandı onarmak için yararlı olan Qualcomm Teşhis Modunu etkinleştirin. Diag Modunu etkinleştirmenin üç yolu vardır.

1. Kod ile diag açma

Arama Tuşuna  *#*#717717#*#* tuşla. Bu işe yaramazsa, ikinci yolu yapın.

2. ADB

 1. Telefon Rootlu Olmalı.
 2. Usb Hata ayıklama Açık olmalı.
 3. Bilgisayara Baglanmalı.
 4. Minimal ADB and Fastboot Açın.
 5. adb devices → enter.
 6. adb shell → enter.
 7. su → enter.
 8. setprop sys.usb.config diag,adb → enter.    

3. Terminal Emulator App (APK)

 1. Telefon Rootlu Olmalı.
 2. Terminal Emulator Apk Telefona Kurun.
 3. Cihazı Pc ye Baglayın.
 4. Usb Hata Ayıklama Açın.
 5. Terminal emulator açın.
 6. Yazın su → enter.
 7. setprop sys.usb.config diag,adb → enter.

 

YOUTUBE KANALIMIZDA NASIL YAPILACAGI ANLATILMAKTIR.

KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN 

                                                                     

YENİLİKLER VE İLKLER İLE KARŞINIZDAYIM

İmei Değiştirme İşlemi T.C Kanunları Gereği Yasal Olmayan Bir İşlemdir. Bu Tür İllegal Konularda Tüm Yasal Sorumluluk Kullanıcıya Aittir. Bu İşlemlerden Web Sitemiz ( Supportumuz )Sorumlu DEĞİLDİR. Bu Sitede Sadece İmei Ve SN Bozulmuş Cihazlar İçin ( İmei Ve SN Repair ) Düzeltme Konusunda Bilgiler Ve Dosyalar Verilmektedir.

0 322 422 56 76

ÇUKUROVA BİLİŞİM & İLETİŞİM

Adresimiz Menu de yer alan iletişim den iritbata yada solda bulunan whatsapp dan irtibata geçebilirisiniz çekinmeden.

ADANA IPHONE SERVISI 0 322 422 56 76 ADANA SAMSUNG SERVISI 0 322 422 56 76 | ADANA HUAWEI SERVISI ADANA ASUS SERVISI | ADANA NOKIA SERVISI | ADANA CEP TELEFONU SERVISI | ADANA XIAOMI TEKNIK SERVIS 0 322 422 56 76

Akıllı telefon kullanımı son yıllarda oldukça yaygındır. Birçok kişinin kullandığı bu telefonlar yaşamı kolaylaştırmakla kalmıyor aynı zamanda boş vakitleri en iyi şekilde değerlendirme imkânı da sunuyor. Xiaomi telefonları da birçok kullanıcı tarafından kullanılan önemli marka telefonlardır. Çok iyi bir marka ürünü olmalarına rağmen her teknolojik cihaz gibi bunlarda da çeşitli sorunlar meydana gelebiliyor.

 

Bazen ürünün ömrünü doldurması bazen kullanıcı hatası kaynaklı sorunlar telefonların kullanımını kısıtlı hale getirebiliyor.  Xiaomi teknik servis Adana hizmetleri sayesinde telefonlarınızda meydana gelen problemleri kolayca çözme imkânı bulabilirsiniz. Teknik servis hizmetleri sırasında bir cihaz en ince ayrıntısına kadar incelenir ve asıl problemin nereden kaynaklandığı bulunur. Sonrasında ise tamiri yapılarak ürün kullanıcıya teslim edilir.

 

Xiaomi Adana teknik servis hizmeti olarak Çukurova Bilişim bünyemizde deneyimli ekiplerimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Garantili Xiaomi teknik servis hizmeti sunan firma olarak siz değerli Adana ve çevresinde yaşayanlara kesintisiz hizmet veriyoruz. Adana Xiaomi teknik servisi nerede diye merak etmeyin, biz her daim yanınızda ve bir telefon kadar uzağınızdayız.

 

 

 

Xiaomi Garantili Teknik Servis Adana

 

 

Teknik servis konusunda kişilerin akılını kurcalayan en önemli kriterlerden birisi de iç kuşkusuz cihazların garantili olup olmayacağıdır. Bu cihazların tamiri ve bakımı sırasında mutlaka garantili hizmet vermeye özen gösteriliyor. Adana Xiaomi teknik servis hizmetleri sayesinde cihazlarınız hiçbir şekilde aynı problemi bir daha yaşamıyor ve uzun bir süre daha telefonlarınızı kullanma avantajı yaşıyorsunuz. Bu telefonlarda görülebilecek birçok problem vardır. Bu problemler şu şekilde sıralanabilir:

 

·         Sıvı ile temas etmesi

 

·         Pilin şarj olmaması

 

·         Telefonların kendiliğinden açılması ve kapanması

 

·         Dokunmatik camın kırılması

 

·         Kameranın çalışmaması

 

·         Sim kart yuvasının bozulması

 

·         Power tuşunun bozulması

 

Bunların yanında ses problemleri, yan butonların bozulması, yazılım yüklemede sorun yaşanması ve wifi sorunu gibi birçok farklı problemi vardır. Bu cihazların sorun çıkarması telefonların performansını düşürür ve gerekli bakımlar yapılmadığında tamamen çalışmayı durdurur. Bu nedenle alanında profesyonel bir teknik servis ile çalışmak gerekir.

 

 

 

Xiaomi Teknik Servis İletişim

 

Xiaomi marka telefonlarda meydana gelen bir sorun ile karşılaşırsanız mutlaka bu sorunun çözümünde profesyonel bir teknik servis ile çalışmalısınız. Bu teknik servislerden hizmet almak için telefonların komple kapanmasını beklemeyin. Aksine telefonların performansı düşmeye başladığında, ekranı kararma yapıyorsa, şarjı olmasına rağmen kendiliğinden kapanıyorsa ya da aşırı ısınma gibi sorunları var ise mutlaka telefonlarınızı profesyonel bir servise götürmelisiniz.

 

Xiaomi teknik servis numarası edinerek iyi bir hizmet alabilirsiniz. Telefonlarınızın hızlı şekilde tamir edilmesinde alanında uzman telefon ustaları hizmet veriyor. Markanın tüm modellerinin detaylı olarak incelemesini yapan uzman kişiler kısa bir süre içerisinde cihazı istenilen standartlarda sizlere teslim ediyorlar.

 

Profesyonel bir teknik servisten hizmet almak için birçok önemli neden vardır. Bu nedenler şu şekilde sıralanabilir. Xiaomi telefonları eğer uzman kişiler tarafından tamir edilmez, bakımı yapılmaz ise telefonların kalan ömürleri de kısalır. Eğer yeni alınmış bir telefonsa ve uzun yıllar kullanılmak isteniyorsa bu telefonlar için mutlaka yüksek standartlarda hizmet almak gerekir. Alanında ehil kişilerin bu telefonları tamir etmesinin bir diğer gerekliliği de telefonların daha kısa sürede garantili bir şekilde sizlere teslim edilmesini sağlar.

 

Çukurova Bilişim firmamıza ulaşarak Xiaomi teknik servis numarası Adana ile iletişim kurabilirsiniz. Şirketimizin telefon numarası, mobil numarası ve elektronik posta adresiyle irtibat kurabilirsiniz. Adana Xiaomi;

 

Telefon no.: 0 322 422 56 76

SİZLERE DAHA İYİ HİZMET EDEBİLMEK İÇİN 7/24 ÇALIŞMAKTAYIZ ...

Öncelikle projelerinizin değerlendirilmesi ve detaylı bilgi almak için bizlere ulaşın.