Hakkımızda - Adana Xiaomi Teknik Servis 0 322 422 56 76 | Adana Huawei Teknik Servis 0 322 422 56 76 | Çukurova Bilişim ve İletişim 0 322 422 56 76

Hakkımızda

Hakkımızda

Çukurova bilişim & iletişim hakkında

Profesyonel Cep Telefonu Ve Tablet Onarım Merkezi
Taşınabilir aygıt kullanıcı sayısının her yıl arttığını gözlemliyoruz. Milenyum çağının farkındayız, her bireyin aletlere sahip olması. bir cep telefonu, tablet veya dizüstü bilgisayar olsun. Tüm Taşınabilir aygıt 'lar büyük ekranla geliyor bazen dikkatsizliğimizden cihaza bu kadar kolay zarar veriyoruz. her zaman ve her yerde herkesin başına gelebilir. Bizim var olmamızın nedeni bu. Olağanüstü hizmet, en iyi fiyat garantisi, en hızlı dönüş ve orjinal parçaları kullanarak uzman onarımları sağlayarak cihazlarında sorun yaşayan kişilere yardımcı olmak için 2003 yılında Çukurova bilişim & iletişim kurduk.

Adana'daki En İyi Elektronik Cihaz Çözümlerinden Biri Olarak Çukurova bilişim & iletişim Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey
Birbirimizle iletişim sistemimizi desteklemek için hayatımızda birçok elektronik cihaz kullanmamıza neden olan bilgi ve teknoloji yeniliğinin ortaya çıkması. Cihazlarınızın çözümü de dahil olmak üzere hayatınızda ihtiyacınız olan her şeyi sağlayacak çözümlerden biri olarak burada duran sesler ve bizim hakkımızda bilmeniz gereken her şey burada.

Şirketimizin adını ilk kez duyuyorsanız, satış, onarım ve ayrıca eski telefonunuzu satın alma konusunda size hizmet veren en iyi elektronik cihaz mağazalarından biriyiz. Daha ileri gitmeden önce, Adana'daki her gün size hizmet vermeye hazır olan en iyi mağazalardan biri olarak tarihi geçmişimiz var.

Ne Kadar Dayanıyoruz?
Adana ili çukurova ilçesinde 2003 yılından beri ayakta duran bir şirketiz, hemen hemen tüm insanların bir alet sahibi olduğu toplumun talebi nedeniyle buradayız ve şimdi size en iyi hizmeti verecek bir yere ihtiyaçları olacak. Elektronik cihazlarında bir sorun olduğunda çözümü bulmak, tamir etmek ve yenisi olarak geri getirmek dahil.

Bizim hakkımızda bilmeniz gereken, hizmetlerimize şehirdeki ve hatta Türkiye'deki en iyilerden biri olarak güvenmenizi sağlayacak pek çok şey var. Müşterilerimiz olarak sizlere en iyi hizmeti vermeyi taahhüt ettiğimiz için çalışmalarımız her zaman vizyon ve misyonumuza dayanacaktır, hiç şüphe yok ki pek çok insan bizden biri olduğumuzu kabul etmektedir. en iyi.

Bizim hakkımızda bilmeniz gereken ilk şey, sizin için en iyi hizmeti sunmak için tüm ihtiyaçlarınızı tamamlamak için her zaman tutkuyla çalıştığımızdır. Tutkuyla çalıştığımızda, çalışanlarımız ellerinden geldiğince detaylı her şeyi yapacak, hizmetlerimizden en iyi sonucu alabilmeniz için, teknolojik inovasyon sayesinde şirketimizdeki insan hatalarını da en aza indiriyoruz.

İkincisi, her zaman insanı önemsiyoruz, müşterilerimizi her zaman sıcak bir şekilde karşılayacak olan şehrin en iyilerinden biriyiz. Sloganlarımızdan biri, teknolojinin saygı duyduğumuz bir şey olmasıdır, ancak müşterimizin memnuniyetini sağlamak için şirketimizde en yüksek önceliklerden biri olarak müşterimize daha fazla saygı duyuyoruz.

Bir sonraki ise, kullandığımız her alet ve malzeme bu dünyadaki en iyi ve en kaliteli ürünlerden geldiğinden, her zaman iyi bir hizmet ve ürün kalitesi sunmaktayız. Bu nedenle, cihazlarınızı yüksek kalitede tamir etmek açısından, size yaptıklarımızdan sizi asla hayal kırıklığına uğratmayacağız ki bu da bizim hakkımızda aklınızda bulundurmanız gereken başka bir yerde bulamayacağınız bir şeydir.

Dördüncüsü, asla bırakamayacağımız bir müşterimiz olarak memnuniyetinizi artırmayı amaçlayan firmamızda her zaman yaptığımız yeniliklerle ilgilidir. İnovasyonumuz, sorununuzu onarmak ve çözmek için kullandığımız teknoloji ile ilgili olacaktır; bu, hizmetlerimiz sırasında hataları sınırlama misyonumuzu desteklemek için iyidir.

Hakkımızda bilmeniz gereken son şey, her zaman yeni yeniliklerden ve bu dünyadaki diğer uzmanlardan öğrenmeye çalışacağız. Şu anda birçok seminer ve uluslararası toplantıya katılmak üzere aktif olarak faaliyet göstermekteyiz, bu da işimizin müşteri ihtiyaçlarını anlamada değerlerini artırması için iyidir ve bu ancak bu dünyadaki diğer uzmanlarla bir paylaşım yaparak yapılabilir.

Bizden Ne Alabilirsiniz?
Çözümlerinizden biri olarak bizi seçmenizin, cihazınızı korumada ve herhangi bir sorun ve meydana gelen hasarlara çözüm bulmada pek çok nedeni var. Bu, bizden alabileceğiniz birkaç şeydir, eğer başka bir mağazada bulamayacağınız birçok avantaja sahip müşterilerimizden biri olursanız ve en iyi hizmetlerimizi hiç denemediğinizde pişman olacaksınız.

Bu bizim için harika olan, en iyi hizmetlerimizden müşterimize kadar bunu daha önce asla en iyi başarılarımızdan biri olarak asla anlayamayacağınız ve düşünmeyeceğiniz bir şeydir. işimizde oldukça fazla durum yaşadığımız anlamına geliyor, zaten birçok müşteri sorunumuzu en iyi hizmetlerimizle ele alıyoruz.

 

SİZLERE DAHA İYİ HİZMET EDEBİLMEK İÇİN 7/24 ÇALIŞMAKTAYIZ ...

Öncelikle projelerinizin değerlendirilmesi ve detaylı bilgi almak için bizlere ulaşın.